Ailem

Ailem


SİNE URMAN
1969 yılında Manchester'da doğdum.  1980 yılında kazandığım H.Ü. Ankara Devlet Konservatuarının Viyola bölümünden 1989 da mezun oldum.  Aynı yıl sınavını kazandığım Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrasında göreve başladım.  Okul yıllarından başlayarak yurtiçi ve yurtdışında oda müziği, orkestra ve solo resitaller olmak üzere çeşitli faaliyetlere katıldım.  3 yıl süreyle viyola ve oda müziği üzerine İtalya'da yaz kurslarına katıldım. 1993 yılında Bülent'le evlendik.  1994'te Kerem doğdu.  1996-1998 yılları arasında H.Ü. Ankara Devlet Konservatuarında Master derecesi yaptım.  1996 yılında İstanbul'a taşındık ve 1999'da Defne dünyaya geldi.  Halen İstanbul Devlet Senfoni Orkestrasında görev yapmaktayım.  Hobi olarak yaptığım fotoğrafçılıktan büyük keyif almaktayım.  En büyük tutkum havasının ve doğasının güzelliğiyle beni büyüleyen Afrika ülkelerine seyahat etmek ve fotoğraf çekmektir.

 IMG 1367KEREM URMAN
Oğlumuz Kerem 1994 yılında Ankara’da doğdu.  İlkokul ve lise eğitiminden Hisar Okullarında Spor Ödülü bursu ile okuyarak 2012 yılında mezun oldu.  Spora ve sporculuğa olan yakın ilgisi üniversite eğitimi seçiminde onu Hareket Bilimi ve Spor Yaralanmaları ile alakalı olan Kinesiyoloji Bölümüne yöneltti.  Bu alanda eğitim alabileceği en iyi üniversitelerden biri olan Toronto Üniversitesinden Kinesiyoloji Bölümüne kabul edildi ve eğitimini 2012’den beri Kanada’da sürdürmektedir.
 

 
IMG 1368DEFNE URMAN
Kızımız Defne ise 1999 yılında İstanbul’da doğdu.  Defne de ilkokul eğitimini Hisar Okullarında tamamladıktan sonra 2013 yılında Amerikan Robert Kolejine girerek lise hayatına burada devam etmektedir.  2004 Eylül ayında başladığı piyano derslerine olan merakı ve yeteneği ile sanata olan ilgisini erken yaşta keşfetmiştir ve keyifle sürdürmektedir.  Bununla ilgili olarak her yıl girdiği London School of Music sınavlarını başarı ile geçerek Grade 7 seviyesine ulaşmıştır.

IMG 1366Ailemize 2012 Ekim ayında katılan dünya tatlısı kedimiz Simba da evimize farklı bir neşe ve sevgi katmaktadır.  Onu çok seviyoruz

Aile kavramı hepimiz için son derece önemlidir.Sevgi ve saygıyı eksik etmez,birbirimizle gurur duyarız.